Şehit Aileleri Derneği’nin genel kurulu yapıldı

           

KILIÇASLAN VE EKİBİ

GÜVEN TAZELEDİ

 

206 şehit ailesinin üyesi bulunan Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin olağan genel kurulu Pazar günü yapıldı ve mevcut Başkan Mutlu Kılıçaslan ve ekibi güven tazeleyerek yeniden seçildi.

Bayram Bilge Tokel’den gazetemize ziyaret Bayram Bilge Tokel’den gazetemize ziyaret

Ankara Caddesi’ndeki Dernek Binası’nda saat 10.00’da başlayan genel kurula 134 üye katılarak oy kullandı.  6 yıldır başkanlık görevinde yürüten Mutlu Kılıçaslan, oyların tamamını alarak yeniden Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı oldu.

Mutlu Kılıçaslan’ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu Engin Beşkardaş, Yunus Sevim, Feruz Yağız ve Selçuk Örül’den oluştu.

Genel kurulun ardından bir açıklama yapan Başkan Mutlu Kılıçaslan, şahsına ve ekibine güven duyarak destek veren bütün üyelere teşekkür ederek, “Değerli Şehit Ailelerimizin katılımları ile Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirmiş bulunmaktayız.  Bu kutsal görevi tekrar şahsıma ve yönetimime layık gören çok kıymetli üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Genel Kurulumuza teşrif eden kıymetli Şehit Ailelerime, Yönetim Kurulumuza yol arkadaşlarıma minnet ve şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bütün şehit ailelerimizin her zamanın yanında olacağız. Allah'ım hayırlı uğurlu eylesin inşallah” ifadelerine yer verdi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)