Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, bir mesaj yayınlayarak tüm Kırşehir halkının bayramını kutladı.

Kurban Bayramının; ailelerimize, milletimize, Türk İslam âlemine ve tüm esnaf kardeşlerime hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Bahamettin Öztürk. Yayınladığı bayram mesajında şunları ifade etti:

“Bir Kurban Bayramına daha sağlıkla, huzurla ve afiyetle ulaşmış bulunuyoruz. Kurban Bayramının; ailelerimize, milletimize, Türk İslam âlemine ve tüm esnaf kardeşlerime hayırlar getirmesini temenni ediyorum.  Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri kaynaşmak için önemli birer fırsat. 

Kalp krizi sonucu vefat etti Kalp krizi sonucu vefat etti

“Bu bayramda da bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız. Bizlere düşen en önemli görev; zenginiyle fakiriyle, yaşlısıyla genciyle bayramları gerçek manada değerlendirebilmek; milletçe birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, sevinçte, kederde bir ve beraber olabilmenin yüce erdemine ulaşıldığı günler haline getirebilmektir.

“Şu an kutsal topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını diliyorum. Başta Kırşehirli esnaflarımız olmak üzere bütün esnaflarımızın bayram haftası boyunca bol ve bereketli kazançları olsun. 

“Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan, trafik kurallarına titizlikle riayet etmelerini istiyorum. Kurban Bayramının hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor; sizleri muhabbetle selamlıyorum.  Bayramınız mübarek olsun.”

Muhabir: AYHAN CEYLAN