Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Esnaf Odaları Başkanları ile birlikte kurumlara hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Başkan BahamettinÖztürk, beraberinde Esnaf Odası Başkanları ile birlikte Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atanan İbrahim Avşar, Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Yusuf Yasin Gülşen ve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Doç. Dr. Süleyman Ersoy’u makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Öztürk yaptığı açıklamada, “Şehrimiz için özverili şekilde çalışmak üzere görevlerine başlayan Sayın Rektörümüze, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimize, Milli Eğitim Müdürümüze ve Başhekimimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Esnaf ve sanatkârlarımızın temsilcileri olarak her zaman şehrimizin gelişmesi ve ilerlemesi için çaba gösterdik. Tüm kurumlarımızla işbirliği içinde olarak şehrimiz menfaatine olan tüm işlerde elimizi taşın altına koyduk. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza ve projelerimize devam edeceğiz” dedi. (HABER MERKEZİ)

KAMAN KARGINKIZIKÖZÜ'NÜ YASA BOĞAN ÖLÜM KAMAN KARGINKIZIKÖZÜ'NÜ YASA BOĞAN ÖLÜM