Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortağı Sait Yanık ve KBK üyeleri, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcılığı ve Tıp Fakültesi Dekanı olarak atanan Prof. Dr. Ali Güneş’i ziyaret etti.

Tıp Fakültesi Dekanlığı’ndan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, kendisinden boşalan bu göreve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Prof. Dr. Ali Güneş’i getirmişti. Ali Güneş, aynı zamanda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcılığına da atandı.

Yaklaşık 2 yıldır Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğini yürüten Ali Güneş, geçtiğimiz günlerde Rektör Yardımcılığı ve Dekanlığına atanması nedeniyle başhekimlik görevinden ayrılarak görevine başladı.

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortağı Sait Yanık ve üyeleri, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yargıtaydan "Kaynanaya hakaret eden geline nafaka yok" kararı Yargıtaydan "Kaynanaya hakaret eden geline nafaka yok" kararı

Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Güneş, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

REKTÖR YARDIMCISI MUSA ÖZATA’YA ZİYARET

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve Çiğdem Gazetesi ortağı Sait Yanık ve üyeleri, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Musa Özata’yı ziyaret etti.

Kırşehir Ahi Evran Üniverstesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil yeni kadrosunu oluşturdu.

Rektör Karahocagil’in kadrosunda yer alan Prof. Dr. Musa Özata, Rektör Yardımcısı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı olarak görevlendirildi.

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortağı Sait Yanık ve üyeleri, Rektör Yardımcısı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Musa Özata’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Rektör Yardımcısı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Musa Özata, gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ileterek teşekkür etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)