Duman, Bucaspor maçı öncesi “Kırşehir Çiğdem”e konuştu:

 

“Kazanmak için gereken

mücadeleyi vereceğiz”

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Kırmızı Grup 25’inci hafta maçında Pazar günü kendi sahasında Bucaspor ile karşı karşıya gelecek olan Kırşehirspor’da hazırlıklar tam gaz devam ediyor.

Güneykent tesislerinde zorlu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren Kırşehirspor’da Teknik Direktör Ahmet Duman, “Kırşehir Çiğdem Gazetesi” Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, Bucaspor karşısında kendilerinin zor bir karşılaşma beklediğini belirterek, kazanmak için gereken tüm mücadeleyi sahaya yansıtacaklarını söyledi.

Ahmet Duman hafta sonu kendi sahalarında Bucasporile oynayacakları zorlu 90 dakikaya konsantre.Yeşil-beyazlı ekibin hocasıGüneykent Tesisinde yapılan çalışmasında futbolculara Bucaspor’la ilgili analizleri aktardı.

Ligde kolay ya da zor takım diye ayrım yapmanın son derece yanlış olacağını, geriye dönüp bakıldığında alınan sürpriz sonuçların bunun en iyi örneği olduğunu kaydeden başarılı hoca, Bucaspor maçının zor geçeceğini, hazırlıkların da bu doğrultuda yapılacağını vurguladı.

Rakip takımla ilgili analizlerin yapıldığını, birçok maç kasetinin izlenilerek takım futbolcularla ilgili bilgi sahibi olunduğunu ifade eden Kırşehirspor’un hocası, “Rakibin küçüğü büyüğü olmaz. Böyle bir ayrım içine girersek sıkıntı yaşarız. Bizim için son sıradaki takım neyse lider olan takımda aynı. Hazırlıklarımızı ciddi şekilde yapıyoruz. Kesinlikle rehavete kapılmak yok. Lig maratonu içinde oldukça kritik haftalara girdik.Aslan hata yapmak istemiyoruz. Takım olarak iyi futbol sergileyip iyi bir hava yakaladığımızı düşünüyorum. Bunun devamını getirirsek çok güzel bir iş başarmış olacağız.Bucaspor karşısında sahada 90 dakika boyunca pres ve baskı yapan bir takımla sahaya çıkacağız. Hedefimiz kesinlikle 3 puan. Karşılaşmayı kazanmak için 90 dakika boyunca bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Pazar günü iyi bir mücadele olacağına inanıyorum .Taraftarlarımızı maça davet ediyoruz. Onların desteği ile sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)