Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, yine yaptı yapacağını…

 

KAZANIMIN ADRESİ KIRŞEHİR SAĞLIK

 

Savunma sanayisi yerli lastiklerle güçlenmeye devam ediyor Savunma sanayisi yerli lastiklerle güçlenmeye devam ediyor

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, üyelerinin haklarını almak için yoğun bir şekilde sürdürdüğü çalışmalarında hedefine ulaştı. Böylece sağlık çalışanları 29 bin liralık promosyonlarını aldı.

Promosyon anlaşmasının bitmesine yaklaşık 2 yıl kalmasına rağmen Sağlık-Sen olarak bu süreci revize ederek 24+1 ay olarak anlaşma sağladıklarını belirten Başkan Yasin Yücesan, “Böylece 25 bin 200 TL peşin, 3800 TL para puan olmak üzere 29 bin lirayı üyelerimize hesabına aktarılmasını sağladık” dedi.

3 yıl önce de Türkiye genelinde en yüksek promosyon anlaşmasını Kırşehir’de kendilerinin yaptıklarını belirten Başkan Yücesan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Çok kıymetli saygıdeğer sağlık çalışanlarımız Sağlık-Sen üyesi gönül davası arkadaşlarımız, Uzun bir mücadele ve çalışanlarımızın sonucunda bugün itibari ile promosyonlar hesaplarımıza yatmış bulunmaktadır. Hayırlı olsun güle güle harcayın inşallah. Bu süre zarfında birçok karalama kampanyalarına maruz kaldık, çalışmalarımızı sabote etmek isteyenler oldu, ama bizler siz değerli sağlık sen üyelerinden aldığımız güçle bu süreci başarılı bir şekilde tamamladık.

Halen ‘1 saat gecikme oldu!’ diye propaganda yapıp insanları kışkırtmaya çalışanlara asla fırsat vermedik,  vermeyeceğiz. 3 yıl önce de Türkiye genelinde en yüksek promosyon anlaşmasını Kırşehir’de yine biz yaptık yetkili sendika olarak.

“Promosyon anlaşmasının bitmesine yaklaşık 2 sene gibi bir süre vardı ama biz Sağlık sen olarak bu süreci revize ederek 24+1 ay olarak anlaşma sağlandı, yani aslında aldığımız 25 bin 200 TL peşin 3 bin 800 TL para puan olmak üzere toplamda 29 bin TL’lik bir anlaşma kazanımıdır.

“Çok kıymetli sağlık çalışanı arkadaşlarım lütfen yetkisiz kişilerin söylemlerine itibar etmeyiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. En ufak bir sorununuzda şahsıma, yönetim kurulu üyelerimize ve temsilcilerimize ulaşınız. Süreci başından beri takip eden çalışan kazanan imzalayan Sağlık-Sen ve bana verdiğiniz yetkiyle şahsım nezdinde süreç başarılı bir şekilde yönetilmiştir. Halen sosyal medyadan emek hırsızlığı yapan kişilere itibar etmeyiniz.

“Bu süre zarfında yürütmekte olduğumuz süreçte verdiğimiz ücretlerle ve tarihlerde elimizde olmayan sebepten dolayı ve bakanlığın da sürece müdahalesi olmasından dolayı değişiklikler olup süreç uzamış fakat hepinizi mutlu eden bir sonuçla sonlandırdık. Hakkınızı helal edin. Güle güle harcayın.” (HABER: BEYHAN BALLI)