“Hakkımızı helal etmiyoruz” “Hakkımızı helal etmiyoruz”

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Kırmızı Grupta Pazar günü Ankara Demirspor’u 1-0 mağlup eden Kırşehirspor’da Teknik Direktör Ahmet Duman galibiyet ve takımın son durumu hakkında Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam takım olarak iyi yolda olduklarını ve bu doğrultuda da hedeflerine emin adımlarla ilerledikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Duman yaptığı açıklamada: “Ligin 2’nci devresine iyi bir başlangıç yapmak istiyorduk. 15 oyuncuyla antrenman yapabildiğimiz maç haftasında sakat oyuncumuz ve sonradan takıma dahil olan oyuncularımız oldu. Dezavantajlı bir durum gözükse de dezavantajı galibiyetle lehimize çevirdiğimiz için mutluyuz. Stresli, zorluk derecesi yüksek bir maçtan galibiyetle ayrılarak taraftarı mızı sevindirdi k, özgüvenimizi tazeledik ve puan tablosunda daha iyi bir yere geldik. Tüm bu kazanımlar bizim açımızdan çok önemliydi. 2 zor deplasman maçı öncesinde 3 puan çok anlamlıydı, morali iyi geldi ve geleceğe umutvar bakışımızı perçinledi. Kadromuzdaki her bir oyuncu bizim için ayrı ayrı değerli. Her biri oyun içerisinde farklı zaman dilimlerinde farklı roller üstleniyorlar. Bu maçta da oyuncularım kendi üzerine düşeni layıkıyla yerine getirdi. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, canı gönülden kutluyorum. Mütevazi kadromuzla iyi işler yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Taraftarımıza da desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Haftalar ilerledikçe daha zevkli bir futbol izleteceğimizin bilinmesini istiyorum. Bugün, ligin iyi futbol oynayan ekibini yendik. Keyfini çıkardık. Şimdi önümüzdeki maçlara hazırlanma zamanı...” ifadelerini kullandı.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)