Yeşil-beyazlıların hocası Orhan İlerisoy, Artvin maçı öncesi konuştu:

Gün galibiyet günü olsun! Gün galibiyet günü olsun!

 

“Kazanan taraf

olmak istiyoruz”

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1’inci Ligi A grubunda 2’nci yarı Pazar günü başlıyor. Temsilcimiz Kırşehir Belediyespor, Pazar günü deplasmanda Artvin 7 Mart Spor Kulübüne konuk olacak.

Artvin maçı öncesi gazetemizin Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulunan Kırşehir Belediyespor Kadın Hentbol takımı Antrenörü Orhan İlerisoy, kazanmak istediklerini belirterek, hedeflerinin 2’nci yarıya galibiyetle başlamak olduğunu söyledi.

Artvin takımının her ne kadar alt sıralarda olduğunu, bunun kendileri için hiçbir önemi olmadığını belirten tecrübeli teknik adam, “Artvin takımı Play-Off hedefinden uzaklaşmış alt sıralarda yer alan bir takım. Bizler sahaya çıkıp rakiplerimizi küçük görüp, gözümüzde büyütmeden gerçek oyunumuzu sergileyip iyi skorlar alıp üst sıralara doğru tırmanmak istiyoruz. Artvin maçı zor geçecek. Sonuçta kendi evlerinde oynuyorlar. Güzel bir karşılaşma olacak. İnşallah güzel karşılaşmanın sonunda galibiyetle ayrılan ve evimizde 2 puanla giden taraf biz oluruz. Kadromuzda gerçekten üst düzey oyuncular var. Şehir ile bütünleşerek sezon sonu mutlu sona ulaşıp Kırşehir halkına Süper Lig hediye etmek istiyoruz. Bizlerin yanında olup bu gençlere destek versinler. İnanın destek verildiğinde başarıda ardından geliyor. Artvin maçını inşallah iyi bir skorla tamamlar ve 2’nci yarıya galibiyetle başlarız” açıklamasında bulundu.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)