MUCUR'DA İŞÇİLERE MAAŞLARI ÖDENEMİYOR! MUCUR'DA İŞÇİLERE MAAŞLARI ÖDENEMİYOR!

Milletvekili Erkan seçim sonuçlarını değerlendirdi:

 "Kazanan her zaman Kırşehir olacak…"

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından bir mesaj yayınlayarak seçime dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

"Seçimler kazanılır, kaybedilir. Yöneticiler sürekli değişir" diyen AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, kazananın Kırşehir olacağını söyleyerek hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

"SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANLARINI TEBRİK EDİYORUM"

Seçimi kazanan belediye başkanlarını tebrik eden Milletvekili Erkan, "Cumhur ittifakı olarak bir seçimi daha geride bıraktık. Başta Kırşehirli hemşerilerim olmak üzere teşkilatımızın vefakâr mensuplarına, özverili yol ve dava arkadaşlarımıza destekleri ve emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Değerli kardeşlerim, demokrasilerde son sözü millet söyler. Milletin sandıkta söylediği sözün üzerine söz söylemeye kimsenin hakkı yoktur. 31 Mart 2024 seçimlerinde de Kırşehirimizson sözünü söylemiş, kararını vermiştir. Seçilen belediye başkanlarını tebrik ediyor, sonuçların başta şehrimiz olmak üzere devletimiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

"PARTİMİZİ MİLLETİMİZ VAR ETMİŞTİR"

Gece gündüz çalıştıklarını söyleyen ve AK Parti'yi milletin var ettiğini söyleyen Milletvekili Erkan, "Bu toprakların evladı ve bir kardeşiniz olarak bir hususu belirtmek İsterim. AK Partimizi, milletimiz var etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu milleti yok sayan, onun derdini bilmeyenlerle demokrasi mücadelesi vererek bugünlere gelmiştir. AK Parti'nin bugün olduğu gibi yarın da derdi millet, sevdası memleket ve gayesi kendisini var eden vatandaşına hizmetkar olmaktır. Şundan emin olununuz ki bundan sonraki tek derdimiz de yine bu millete hizmet etmek olacaktır. Bildiğiniz üzere, bugüne kadar eğitimden sağlığa, alt yapıdan tarım politikalarına kadar her alanda Kırşehirimizi kalkındırmak İçin gece uyumadık, gündüz oturmadık.” Hizmetin temeli çalışmaktır” düsturuyla Kırşehir'imizi adımladık" diye konuştu.

"KIRŞEHİR, ANADOLUNUN YILDIZ KENTİ OLACAK"

Aşkla çalışmaya devam edeceklerini söyleyen AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, açıklamasının devamında şunları söyledi;

"Bundan sonra da siz kıymetli hemşerileıim için Allah ömür verdikçe aşkla yorulmadan sizlere hizmet yolunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Seçim kampanyası boyunca sözünü verdiğimiz her projenin takipçisi olacak, yatınm ve kalkınma projelerine de hız kesmeden devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği "Türkiye Yüzyılı” vizyonu çerçevesinde Anadolu Ahiliğinin merkezi olan ozanlar şehi Kırşehir'in kalkınması ve gelişmesi hepimizin ortak hedefidir. Kırşehir, bir ozanlar kenti, bir ahiler, bir mutasavvıflar kenti olduğu kadar bir tarım kenti olacak, savunma sanayinin merkezi haline gelecek, en iyi sağlık hizmetine sahip Anadolu'nun yıldız kenti olacaktır. Kazanan her zaman Kırşehir olacak.

Seçimler kazanılır, kaybedilir. Yöneticiler sürekli değişir. Ancak baki kalan önce Allah, sonra devletimiz ve milletimizdir. Bu yüzden yılmadan, yorulmadan, durmak yok yola devam diyoruz."

(HABER: FAHRETTİN TOKER)