Kırşehir’de mevsimin ilk karı yağdı Kırşehir’de mevsimin ilk karı yağdı

Kırşehir Belediyesi’nin Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı 1. Birleşimi, Perşembe günü toplanacak.

Kırşehir Belediye Meclisi, gündemdeki konuları görüşmek üzere 3 Kasım 2022 Perşembe günü saat 14:00'da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi zemin katında bulunan toplantı salonunda toplanarak gündemdeki konuları görüşecek.

Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı 1. Birleşiminde İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi, İmar Komisyonuna havale edilecek taleplerin görüşülmesi, 2023 Yılı Performans Programı ve 2023 Mali Yılı Bütçesinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesinin görüşülmesi ve ödenek aktarmasının görüşülmesinin ardından Kervansaray ve Güldiken Mahallelerinde alt yapı yapım işi için İller Bankası’ndan kredi çekmeye Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu’na yetki verilmesinin görüşülmesi gerçekleştirilecek.

Ulaşım ve Trafik Komisyonunda görüşülen indi-bindi ücretinin gelir tarife cetveline işlenmesi, Şehit Aileleri ve Gaziler Şefliğinin kurulması, Ahi Evran-ı Veli Müzesine tahsisin görüşülmesi, Ulaşım ve Trafik Komisyonu raporunun görüşülmesini takiben de Karalar Köyü Meyve Sebze Kurutma Tesisi işletme tahsisinin görüşülmesi gerçekleştirilecek. (HABER MERKEZİ)