Kırşehir Cacabey Meydan'ı üzerinde bulunan ve beş yıldır Kırşehir halkına en iyi hizmetleri veren  Karnaval Çiçekçilik 15 günlük tadilat sonrası yeni yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor.

Karnaval Çiçekçilik müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için kısa süreli gerçekleştirdiği tadilat sonrası işletmesine kazandırdığı konforuyla ve profesyonel ekibiyle çalışmalarıma hız kazandırdı.

İşletmede gerçekleştirilen tadilat sonrası Karnaval Çiçekçilik’te yoğun katılımlı bir açılış programı gerçekleştirildi. Açılış programına Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Köksal ile birlikte kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından işletme ziyareti yapıldı ve misafirlere çeşitli ikramlıklar sunuldu. İşletmenin modern ve şık hali ise katılımcılardan tam not aldı.

Profesyonel çiçek buketi tasarımlarıyla Kırşehir'de marka haline gelmiş Karnaval Çiçekçilik, çeşitli hediye kutuları, saksı çiçekleri, araba süsleme, düğün çiçekleri ve isteme buketleriyle de vatandaşların isteklerini karşılıyor.

Türkiye'den 88 üniversite en az bir bilim alanında dünya liginde Türkiye'den 88 üniversite en az bir bilim alanında dünya liginde

 

Muhabir: İLKNUR ÖNCÜ