Amatör küme futbol Ligi’nin 9’uncun haftasında dev bir maç!

Kamanspor mu?

Gençlikspor mu?

Kırşehir 1’inci Amatör küme futbol Liginde 9’unu hafta maçları Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek. Ligde 4 takımın şampiyonluk şansının devam ettiği Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi 2, Pazar günü de sporseverleri birbirinden heyecanlı maçlar bekliyor olacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 9’uncu haftanın açılışında sonucu merakla beklenen maçında topladığı 19 puanla lider durumda bulunan Yeşil Kamanspor kendi saha ve seyircisi önünde 2 puan gerisinde 17 puanla 3’üncü sırada yer alan Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek. Zorlu mücadele Cumartesi günü saat 12.30’da Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2’nci karşılaşmasında ise ligde hiçbir iddiası kalmayan iki ekip Çiçekdağı Belediyespor ile 40 Şehirgücüspor karşılaşacak. Çiçekdağı İlçe Stadyumundaki karşılaşma ise saat 14.30’da başlayacak.

Pazar günü ligde 2 karşılaşmayla devam edilecek. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Yabanlıspor’a 2-1’lik skorla yenilerek hem zirve yarışında yara alıp hemde liderlik koltuğundan inen Kaman Cevizspor, deplasmanda Yedigülspor ile karşı karşıya gelecek. Bağbaşı tesislerinde bulunan Çim sahasında ki maç saat 12.00’da başlayacak.

Ligin 9’uncu haftasının kapanış maçında geçtiğimiz hafta deplasmanda güçlü rakibi Cevizspor’u 2-1’lik skorla mağlup ederek bir anda zirvenin ortağı olan Yabanlıspor, Bağbaşı Tesislerinde Atakspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele Pazar günü saat 15.30’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)