KAMAN Şehit Bayram Kara Ortaokulu öğrencileri, Kırşehir'de düzenlenen masa tenisi turnuvasında il birincisi oldu.

20-21 Mart tarihlerinde Kırşehir Kındam Spor Salonunda yapılan ve Kırşehir genelinde 10 takımın yarıştığı Küçük Erkekler Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakalarına, Masa tenisi antrenörü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Özdemir'in çalıştırdığı Kaman temsilcisi Şehit Bayram Kara Ortaokulu, namağlup bir şekilde çıktığı final müsabakasında Kırşehir Erol Güngör Ortaokulu ile karşı karşıya geldi.

İki takım arasında oynanan ve çekişmeli geçen final maçını 3-2 kazanan Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulu bu sonuçla Küçük Erkekler Masa Tenisi İl Birincisi oldu.

Şampiyon olan Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulu Kırşehir'i 26-28 Mart tarihlerinde Aksaray'da yapılacak olan Küçük Erkekler Masa Tenisi Bölge Müsabakalarında temsil edecek.

Fidan ve Kılıç, “Takım ruhu ile devam edeceğiz” Fidan ve Kılıç, “Takım ruhu ile devam edeceğiz”

Final maçının ardından açıklama yapan takım antrenörü Mustafa Özdemir, takımı ile gurur duyduğunu söyleyerek ''Hem Kaman'ı hem de Kırşehir'i en iyi şekilde temsil edeceğiz. Şampiyon takımın şampiyon öğrencilerini tebrik ediyorum. Hiçbir maç kaybetmeden İl Birincisi olduk. Umarız Bölge Finallerinde de aynı başarıyı tekrarlarız. Ayrıca bizden hiç bir zaman emeğini esirgemeyen okul müdürümüz Üzeyir Yiğit'e teşekkür ediyorum.'' dedi.

(HABER: SALİH HANÇER)