Cumhuriyet Halk Partisi Kaman Belediye Başkan Adayı Erhan Talu’nun seçim bürosu açılışı yoğun bir katılımla gerçekleşti. 

İki dönem MHP’den Belediye Başkanlığı yapan bu dönem CHP’den Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesinin ardından CHP yeni bir ivme kazandı.

Seçmen bilgi kağıtlarının dökümüne ve dağıtımına bugün başlanacak Seçmen bilgi kağıtlarının dökümüne ve dağıtımına bugün başlanacak

Yoğun katılımlı gerçekleşen seçim bürosu açılışına, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Milletvekili Metin İlhan, İl Başkanı Baran Genç, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan CHP Kaman Belediye Başkan Adayı Erhan Talu, “On sene Belediye başkanı yaptım. Bir tane Allah'ın kulu geri çevirmedim. Bundan dolayı sokakta ilgi ve alaka görüyorum. Çok da mutlu oluyorum. İnşallah 31 Mart 2024’te bu belediyeyi biz tekrar alacağız. Tekrar hepinize ne derseniz yapacağım inşallah. Ben buradan Allah nasip ederse düşeni yaparsak sizler de üstüne düşeni yaparsanız Allah'ın izniyle bu işi biz başaracağız arkadaşlar. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Allah'ın izniyle ne kadar kara çalarlarsa çalsınlar kara çalanlar kendi mayalanıyor işte. Biz dimdik ayakta duruyoruz. Dimdik de buradayız yani. Ben normalde böyle kalabalıklardan fazla konuşmam. Bir de eller gibi hatip değilim. Ama şunu söyleyeyim. Ben insanlarımı seviyorum. Ben Kaman halkını seviyorum. Ben sizleri seviyorum. Allah nasip ederse inşallah inşallah oraya oturacak olursam gene dediğim gibi hepiniz benim üstümde başım üstü hepinizin yeri var” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)