Kaman’ın yeni Belediye Başkanı Emre Demirci, 31 Mart Yerel seçimlerden sonra mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

Yargıtay "erkek ol, yürekli ol" sözlerini hakaret saymadı Yargıtay "erkek ol, yürekli ol" sözlerini hakaret saymadı

Kaman Belediye Başkanı Emre Demirci buluşma programında yaptığı konuşmasındamuhtarlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi.

Başkan Demirci yaptığı konuşmada, ”İlçemizi birlikte yöneteceğimiz saygıdeğer muhtarlarımızla bir araya geldik. Demokrasinin en temel yapı taşı olan muhtarlarımıza, Kaman’ımıza kazandıracağımız yatırımlarımıza verdikleri destekten dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Hep birlikte Kaman için, ilçemizin ve çocuklarımızın geleceği için çalışıyoruz. İmzasını attığımız ve Kaman’ımıza kazandıracağımız yatırımlarımıza değerli muhtarlarımızla birlikte koordineli bir şekilde Allah’ın izniyle tamamlayacağız. Vatandaşlarımızın bu süreçten minimum düzeyde etkilenmesi için elimizden geleni yine birlikte yapacağız. Davetimize icabet gösterdiğiniz için muhtarlarımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)