“Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz” “Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz”

AK Parti Kırşehir milletvekili ve Meclis Plan ve bütçe Komisyonu Üyesi Necmettin Erkan, Millî Eğitim Bakanlığımız ile yaptığı görüşmeler sonucunda, 2017 yılından bu yana inşaatı devam eden Kaman 80 Kişilik Pansiyon ve Çok Amaçlı Atölye (Öğretmenevi) inşaatı İl Yatırım Programına alındı.

Milletvekili Necmettin Erkan, bu sayede Kaman Öğretmenevi’nin en kısa zamanda tamamlanarak hizmete açılacağını belirterek, “Yıllardır bir türlü tamamlanamayan Kaman Öğretmenevi’nin il yatırım programına alınması için yaptığımız çalışmalar sonuç verdi. Bu şekilde kısa sürede tamamlanacağınıza inandığımız proje ile şehrimizin önemli bir ihtiyacını daha karşılamış oluyoruz hamdolsun. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin’e hemşehrilerimiz adına şükranlarımı arz ediyorum. Öğretmenevimizin Kaman ilçemize ve ilimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.  (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: İlknur öncü