Elektronik Alkol Takip Sistemi tüm unsurlarıyla devreye girdi Elektronik Alkol Takip Sistemi tüm unsurlarıyla devreye girdi

         Kaman Kaymakamı Nurullah Kaya, Şehit Bahtiyar Şimşek Cumhuriyet İlkokulunda 12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında gerçekleştirilen programa katılarak öğrencilere eşlik etti.
         Yerli Malı, Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı şiarıyla, yerli malı kullanımının öneminden bahseden Kaymakam Nurullah Kaya, ülkemizde yerli üretimin artması, israfın önüne geçilmesi ve yerli ürünlerin kullanılmasının; "Bu bilincin çocuklara erken yaşta kazandırılması için Yerli Malı Haftasının önemine değinerek bu etkinliği düzenleyenlere ve emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.
         Sonrasında Fatma Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile okulun mutfağında bir araya gelen Kaymakam Nurullah Kaya, öğrenciler ve mutfağın şefleriyle hazırlanan ürünlerin yapımına yardım etti ve öğrencilere yaşamlarında mutluluklar ve başarılar dileyerek vedalaştılar. (HABER MERKEZİ)

Editör: Ayhan Ceylan