2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı, Okul Sporları Faaliyet raporunda yer alan Liselerarası genç kızlar, genç erkekler Voleybol B’de Kaman Fen Lisesi kızlarda 2’nci erkeklerde de şampiyon olarak büyük bir başarı elde etti.

Okul sporları faaliyet raporunda yer alan Liselerarası Voleybol B’de yer alan Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi Kız voleybol takımı final maçını kaybederek İl İkincisi oldu.

Final maçında Kırşehir Fen Lisesi ile karşılaşan Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi mücadeleden 3-1'lik skorla mağlup olarak İl İkincisi oldu.

Başarılarından dolayı tüm öğrencilerini kutlayan okul müdürü Muharrem Akbaş ''Kırşehir’de devam eden lise genç kızlar voleybol müsabakalar neticesinde kız voleybol takımımız final maçında Kırşehir Fen Lisesi kız voleybol takımına çekişmeli bir mücadele sonucunda 3-1 yenilenerek il ikincisi olmuştur. Bu başarıda, başta beden eğitimi öğretmenimiz Serap Karahan olmak üzere tüm emeği geçen takım oyuncularını, idareci ve öğretmenlerimi tebrik ediyorum. Ayrıca bizleri her alanda destekleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İman’a da teşekkürü borç biliriz.'' dedi.

Müsabaka sonunda düzenlenen kupa töreninde aynı turnuvada il birincisi olan Kaman Borsa İstanbul Fen Lisesi erkek voleybol takımı da kupa ve madalyalarını teslim aldı.

TFF FAİR PLAY 2023-2024 SEZONU ÖDÜL SAHİPLERİ BELLİ OLDU TFF FAİR PLAY 2023-2024 SEZONU ÖDÜL SAHİPLERİ BELLİ OLDU

Muhabir: Fahrettin Toker