Seda Fettahoğlu neden öldü? Seda Fettahoğlu kimdir? Seda Fettahoğlu nereli ve kaç yaşında? Seda Fettahoğlu neden öldü? Seda Fettahoğlu kimdir? Seda Fettahoğlu nereli ve kaç yaşında?

Kalvin Phillips kimdir? Kalvin Phillips nereli? Kalvin Phillips kaç yaşında? sorularının cevapları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İlgili içeriği haberimizde derledik.

Kalvin Phillips kimdir?

Kalvin Phillips, 2 Aralık 1995 tarihinde Leeds, İngiltere'de doğdu. Futbola Leeds United altyapısında başladı ve 2015 yılında profesyonel sözleşme imzaladı. İlk iki sezonunda takımın bir alt ligi olan EFL Championship'te mücadele eden Phillips, 2017-2018 sezonunda takımının Premier Lig'e yükselmesine yardımcı oldu. O zamandan beri Leeds United'da düzenli olarak forma giymektedir. 2021-2022 sezonunda takımının UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynamasına da katkı sağladı. Phillips ayrıca İngiltere millî futbol takımının da vazgeçilmez oyuncularından biridir ve 2021 yılında İngiltere'nin UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası'nda final oynamasına yardımcı oldu.

Fenerbahçe'ninde yakından ilgilendiği Kalvin Phillips, kendine özgü stili ile hem savunmada hem de hücumda etkili katkılar sağlamakta. (HABER: FAHRETTİN TOKER)