Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni 24 Haziran Pazartesi günü gerçekleşti.

                Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi Fuaye Alanında gerçekleştirilen törene Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Güneş, Prof. Dr. Hüseyin Şimşek ile Prof. Dr. Musa Özata, Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin İlter, dekanlar, müdürler, akademik, idari ve sürekli işçi personeli katıldı.
                Bayramlaşma töreninde konuşan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, bayramların öneminden bahsederek personelinin bayramını kutladı. Bayramların birlik ve beraberlik adına özel günler olduğunu anlatan Rektör Karahocagil, bayramlaşma törenlerinin her zaman devam edeceğini ve personeli ile sürekli bir araya geleceğini dile getirdi. Konuşmasının ardından personeli ile tek tek bayramlaşan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ailesi olarak nice güzel bayramlarda tekrar bir araya gelmeyi temenni etti.

Küresel akıllı telefon satışları ikinci çeyrekte Samsung ve Apple öncülüğünde yüzde 6,5 arttı Küresel akıllı telefon satışları ikinci çeyrekte Samsung ve Apple öncülüğünde yüzde 6,5 arttı

Kaynak: (KAEÜ BÜLTEN)