Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, bölgemizdeki kurum ve kuruluşlarla istişarelerine devam ediyor.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi RektörProf. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil 6 Mayıs 2024 tarihinde, Kayseri Sanayi Odası ve Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdürlüğüne ziyaretler gerçekleştirdi. Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdürü Ahmet Bülent Büyük ile görüşen Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, üniversitenin gelişimi ve bölgenin ihtiyaçları üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin aktif faaliyetlerini ve projelerini anlatan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin bölgesindeki projelerde de yer aldığını dile getirdi.

Ahi Evran Tıp Öğrenci Sempozyumu’nda “Geçmişten Günümüze Hekimlik” konuşuldu Ahi Evran Tıp Öğrenci Sempozyumu’nda “Geçmişten Günümüze Hekimlik” konuşuldu

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin çevre illerdeki kurumlarla da ikili iş birliklerini önemsediğini kaydeden Rektör Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Ar-Ge çalışmalarıyla önemli projeleri hayata geçirdiğini söyledi.

Bölgesine önemli katkılar sunan üniversitemizle ikili iş birliklerini güçlendireceklerini vurgulayan Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdürü Ahmet Bülent Büyük, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Rektör Karahocagil’e teşekkür ettiler.(HABER MERKEZİ)