2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Ligi 1. Grup'ta 5 Nisan 2024 tarihinde Zürih'te İsviçre ve 9 Nisan 2024 tarihinde Pendik Stadı'nda Macaristan ile karşılaşacak olan Kadın A Millî Takımımız, bugün Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde düzenlenen panele katıldı. Teknik Direktör Necla Güngör Kıragası, yardımcıları Begüm Üresin ve Hilal Başkol, oyuncular Ece Türkoğlu, Arzu Karabulut, Kadın Futbolu İletişim Sorumlusu Rasim Artagan ve Ülker Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Uçan, "Türkiye'de Kadın Futbolunun Gelişimi ve Sunduğu Fırsatlar" konulu panelde öğrencilerle buluştu.

Türkiye'de kadın futbolunun son yıllarda yaşadığı büyük gelişimin detaylarıyla anlatıldığı panelde Ülker'in, Türk futboluna verdiği büyük destekler ile "TFF Ülker Geleceğin Yıldız Kızları" projesi ve sponsorların kadın futboluna etkisi konuları konuşuldu. Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen panelde öğrenciler, merak ettikleri tüm soruları katılımcılara sordu.

Dekan Prof. Dr. Mehmet Mustafa Yorulmazlar, Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Serap Mungan Ay ve Doç. Dr. Sinan Bozkurt panel sonunda katılımcılara çiçek verdi. Panel, öğrencilerin de katıldığı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

(HABER MERKEZİ)

Çiçekdağlı futsalcıların büyük başarısı! Çiçekdağlı futsalcıların büyük başarısı!