Kırşehirspor’un rakipleri Disiplin Kurulu’na sevk edildi Kırşehirspor’un rakipleri Disiplin Kurulu’na sevk edildi

1994 yılında Kırşehir kültürünü İzmir’de tanıtmak, yaşatmak ve İzmir ilinde doğup, büyüyen genç nesillere bu kültürü öğreterek, Kırşehir’in sahip olduğu kültürel değerlere sahip çıkmak ve İzmir’de ikametgâh eden Kırşehirlileri bir araya getirerek, dayanışma ruhu oluşturmak amacıyla kurulan İzmir Kırşehir Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı ve yöneticileri 2 Mart Cumartesi günü İzmir’de oynanan Altınorduspor-Kırşehirspor maçını izleyerek yeşil-beyazlı ekibimizin yanında oldular.

İzmir Kırşehir Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Mustafa Çanakçı ile Yardımcı Bekir Çelik, İzmir Emlakçılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Bornova Bölge Başkanı Serkan Çelik ve bazı üyeler Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Altınorduspor-Kırşehirspor maçını izlediler. Kırşehirspor’un ilk yarıyı 1-0 yenik kapattığı maçta beraberliği yakalamak için gol ararken, ikinci yarının başında gelen şok golle 2-0 yenik duruma düştü.

65. dakikada Fatih Üge’nin attığı golle farkı 1’e indiren Kırşehirspor, maçın kalan bölümünde rakip kalede baskı kursa da son vuruşlarda etkili olamadı ve sahadan 2-1 yenik ayrılarak 6 puanlık maçtan eli boş döndü.

Altınorduspor karşısında alınan 2-1 yenilgiyi kabul edemediklerini belirten İzmir Kırşehir Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Mustafa Çanakçı ve diğer Kırşehirli hemşehrilerimiz, yeşil-beyazlı ekibimizin ligte kalacağına yürekten inandıklarını belirterek,  bundan sonraki maçlarda başarılar dilediler.

Bu arada İzmir Emlakçılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Bornova Bölge Başkanı Serkan Çelik, maçı izlerken, iki golün görüntülerini de yakaladı. İşte Serkan Çelik’in çektiği iki gole ait görüntüler baştarafta … (HABER: SALİH HANÇER)