İYİLİK Derneği Kırşehir Temsilciliğine getirilen Yakup Aydın ve Yardımcısı Ünal Göktaş gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.

Kırşehir’de 7 yıl önce kurulan kuruluşundan bu yana başkanlığını yürüten Sevgi Meydan’ın başka ile tayin olması nedeniyle boşalan bu göreve Kırşehir Devlet Hastanesi’nde çalışan Yakup Aydın getirildi.

İyilik Derneği’nin yönetim kurulu Yakup Aydın, Ünal Göktaş, Yasemin Erbey, Sevilay Şahin, Funda Kayışlı ve Sait Kayışlı’nın görev yapıyor.

Üç aydır bu görevi yürüten Başkan Yakup Aydır, Başkan Yardımcısı Ünal Göktaş ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek imtiyaz Sahibi Salih Güner’e derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Ticari faaliyetlerin artırılmasına yönelik görüşler masaya yatırıldı Ticari faaliyetlerin artırılmasına yönelik görüşler masaya yatırıldı

Başkan Aydın, İyilik Derneği’nin kamu yararına bir dernek olduğunu, amacının veren el ile alan il arasında köprü görevi yapmak olduğunu belirterek, “Yapılan yardımlarda kimseyi incitmemek ve teşhir etmemek en önemli prensibimizdir. Kırşehir’de Ramazan ayında gerçek ihtilaç sahibi vatandaşlarımıza ayni, nakdi ve gıda yardımlarında bulunduk. Bundan sonra da bu tür yardımlarımız olacak” dedi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)