İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, çalışmaların devam ettiğini, Kırşehir Belediye Başkan Adayı'nın yakın bir tarihte açıklanacağını söyledi. 

"Kırşehir'i İYİ belediyecilikle tanıştıracağız" "Kırşehir'i İYİ belediyecilikle tanıştıracağız"

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, "İstanbul ve Ankara için de temennimiz Ocak ayı içinde bu adaylarımızı açıklama yönünde" dedi.
İYİ Parti Sözcüsü Ankara Milletvekili Kürşad Zorlu, partisinin Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısı ardından gündeme dair açıklamalarda bulundu. 31 Mart Mahalli İdareler seçimine yönelik il ve bölge ziyaretlerinin hızla devam ettiğini belirten Zorlu, "Tüm illerimizi kapsayan programlarda başta yerel seçimlerdeki hedeflerimiz, neler yapılabileceği ve ayrıca gündemdeki gelişmelerde burada değerlendirmeye devam ediyor. İlk tur olarak başlattığımız bu ziyaretleri 2-3 Şubat tarihlerine kadar sürdürmeyi planlıyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu itibariyle bazı illerde bu tamamlandı. Sıralayacak olursak, Amasya, Çorum, Yalova, Balıkesir, Hakkari, Van, Bingöl, Muş Tunceli, Kırıkkale ve Kırşehir illerimizde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Özellikle Muş’taki toplantımızda çok verimli olduğunu ifade etmeliyim. Bölgedeki temaslarımız, katılımlar, oradaki kanaat önderleri ile son derece olumlu geçen bir istişare süreci oldu. Zannediyorum tüm adaylarımızı açıkladıktan sonra saha çalışmaları için hepimiz illerimizde olacağız. Yarın Manisa, perşembe günü de Adana’da olacağız. Büyükşehir belediye başkan adaylarımızın yanı sıra ilçe belediye başkan adaylarımızı da açıklamayı planlıyoruz. 13-14 Ocak tarihleri arasında da Antalya’da milletvekillerimiz, GİK üyelerimiz ve il başkanlarımızın katılımıyla değerlendirme kampı gerçekleştireceğiz" diye konuştu. (HABER: FAHRETTİN TOKER)