İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ve beraberindeki milletvekili aday adaylarından bazıları bugün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek 47. Yaşını kutladılar.

İl Başkanı Müfit Göçen ile Kırşehir’den milletvekili adayı adayı olan eski Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, eski İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, iş insanı Ömer Ardıç ile birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek gazetemiz İmtiyaz Sahibi Salih Güner’i ziyaret ederek başarılı yayın hayatının devamını dilediler.

İYİ Parti olarak 14 Mayıs seçimlerine çok iddialı hazırlandıklarını belirten Başkan Göçen, “Malumunuz önümüzde önemli bir seçim var. Kırşehir’den milletvekili adayı adayı sayımız şuan 7. Bunlar eski belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, eski İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, iş insanı Ömer Ardıç, Ankara’da eczacı olan Ömer Serdar Karaca, iş kadını Meral Eflatun, Ankara’da mühendis Emrullah tozlu ve iş kadını Sevilay Ay’dır. İnşallah genel merkezimizin yapacağı değerlendirmeler sonucu bu isimlerden iki adayımız netleşecektir. İnşallah bu seçimlerde hedefimiz eni sonuçları almaktır” dedi.

Asaf Kayaoğlu, İYİ Parti’den ayrıldı Asaf Kayaoğlu, İYİ Parti’den ayrıldı

14 Mayıs’ta Millet İttifakı olarak iktidara geleceklerini, 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mutlaka seçileceğini belirten Başkanı Göçen, “Ülkemiz bu seçimlere büyük sıkıntı ve zorluklarla gidiyor. Artan hayat pahalılığı bir yandan, yaşadığımız deprem felaketi diğer yandan. İnşallah bu seçimlerden Millet İttifakı olarak birinci parti çıkıp, ülkemizde yaşanan tüm sorunları en kısa sürede çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Göçen ve Milletvekili aday adayları Kırşehir’de yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, seçimlerin huzur ve barış ortamında geçmesi dileğinde bulundular. (HABER: CEMRE BAYRAM)