İYİ PARTİ İL BAŞKANI GÖÇEN’DEN 30 AĞUSTOS MESAJI

 

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Göçen, mesajında şunları ifade etti:

“30 Ağustos 1922, Başkumandanlık Meydan Muharebesi şanlı tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri ve milletimizin hürriyet ve bağımsızlık fikrinin ölmez bir âbidesidir. 

Bu zafer, kahraman milletimizin şanlı ordusu ile birlikte emperyalizme karşı yazdığı emsalsiz bir kahramanlık destanıdır.

Erkılınç: İnternet medyasını zapt etmeyi  değil saygınlığını artırmayı hedefliyoruz Erkılınç: İnternet medyasını zapt etmeyi değil saygınlığını artırmayı hedefliyoruz

Aziz milletimiz, yoktan var ettiği ordusuyla milli hâkimiyet, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere büyük bir ders vermiştir. Bu zafer, Türk milletinin hiçbir şekilde vatanın bütünlüğünden, bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini; millî birlik ve beraberlik şuuru içinde sonsuza kadar hür, bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün dünyaya ispat etmiştir. Aynı zamanda bu kutlu mücadele bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da örnek olmuştur.

Türk milleti, kendi geleceği ve kurtuluşu için çalışan kimseleri unutmayacak kadar yüksek vatanseverlik ve yüksek onur duygusuyla doludur. İyi Partililer olarak bunun şuuru içinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı büyük bir coşkuyla kutluyoruz.  Bu münasebetle başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete göçmüş gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyor, yüce Türk milletinin ve aziz hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.” (HABER MERKEZİ)