Türkiye havacılık alanındaki yatırımlarının meyvesini topluyor Türkiye havacılık alanındaki yatırımlarının meyvesini topluyor

İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz, "Kırşehir Çiğdem" gazetesini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından İYİ Parti'nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen ve Ufuk Cengiz, seçimlere kısa bir zaman kalmasına rağmen sahaya hızlı bir giriş yaparak vatandaşlardan olumlu tepkiler almaya devam ediyor.

Yaptığı her ziyarette vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Adayı Cengiz, Kırşehir'e İYİ'lik bulaşacak, her yer İYİ olacak mottosuyla sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmıyor.

Yaptığı ziyaretler kapsamında “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Güner ve çalışanlarını ziyaret eden İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz, hayali olan Kırşehir'e İYİ belediyeciliği tanıştıracaklarını, Kırşehir'e yakışacak projeleri, Kırşehir için gece gündüz çalışacağını söyledi ve karşılıklı Kırşehir gündemini konuştu.

“Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner ise ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz'e teşekkür ederek başarılar diledi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)