Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü İsmail Temiz, Ortotek Firmasının sahibi Kırşehirli hemşehrimiz Mustafa Düger'i ziyaret ederek bugüne kadar ampule takımına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde uzuv kaybına uğradıkları için büyük sıkıntı yaşayan ve maddi sıkıntı yaşadıkları belirlenen insanların karşılıksız yardımına koşan, ampule milli takımını da bir an olsun yalnız bırakmayan Mustafa Düger'e tebrik ve teşekkür ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü İsmail Temiz, Mustafa Düger'i ziyaret ederek "Mustafa abiye Ampule Milli Takımımıza geçmişten bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. Ampute futbolda sporcuların yetişmesi, bugün ki milli takımın çekirdek kadrosunun oluşmasında büyük destekleri olan spor insanı, gönül insanıdır kendisi. Dolayısıyla bugün Avrupa şampiyonu olduysak, geçmişte dünya şampiyonu olduysak Mustafa Düger'in çorbada tuzunun olduğunu çok iyi bilenlerdenim. Geçmişte kulüp başkanlığını yapmış, kahrımızı çekmiş, vatan sevdalısı-bayrak sevdalısı bir insan. Kendisine ampule futbola verdiği desteklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Fikstür çekimi Pazartesi günü gerçekleştirilecek Fikstür çekimi Pazartesi günü gerçekleştirilecek

Ortotek Firmasının sahibi Kırşehirli hemşehrimiz Mustafa Düger, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kıymetli kardeşim, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü, şanlı Ay Yıldızlı formamızın ulaştığı başarıların en büyük mimarlarından Gazimiz İsmail Temiz'i misafir ettik. Şanlı Milli Takım formasını hediye ettikleri ziyarette bizlerde kendisine Kırşehirsporumuzun formasını hediye ettik. Avrupa ve Dünya şampiyonu Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımızı Ahiler diyarı Kırşehir'de misafir etmek istediğimizi ilettik.Kendilerine ve takımımıza bize yaşattıkları gurur ve ziyaretleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Muhabir: Fahrettin Toker