İŞTE AHİ ŞEHRİNE YAKIŞIR HAREKETLER…

 KAZANAN KIRŞEHİR OLDU

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, AK Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan ile birlikte bir araya gelerek örnek bir davranış sergiledi.

Cumhur İttifakı Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan ve seçim koordinasyon ekibi tarafından Kırşehir Belediye Başkanı ve 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinde CHP’nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu'na ziyaret gerçekleştirildi.

İYİ Parti eski İl Başkanı Müfit Göçen ve İYİ Parti'nin Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz'ın makamında gerçekleşen ziyarette seçim öncesi birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Başkan Ekicioğlu'ndan Cumhur İttifakı seçim bürosuna ziyaret Başkan Ekicioğlu'ndan Cumhur İttifakı seçim bürosuna ziyaret

Türk Ocağı Kongresi’ne katılan Başkan Ekicioğlu ve Dr. Osman Arslan, kongre sonrasında bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Cumhur İttifakı’nın Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan'a yönelik, “31 Mart 2024 tarihinde mahalli ve idareler seçimlerinde Kırşehir ve ilçelerinde gerçekleştireceğimiz seçimlerin herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Gelin birlikte caddeleri gezip, esnafımıza hayırlı olsun diyelim. Birliğimizi ve kardeşliğimizi gösterelim. Kazananın Kırşehir olduğunu bütün hemşehrilerimize duyuralım” dedi.

Dr. Osman Arslan da Başkan Ekicioğlu'nun bu söylemine anında karşılık verdi ve “Şeref duyarız tabiki. Bu güzel şehir güzel, hoşgörü ve kardeşlik içinde bir seçim görsün başkanım. Esnafımıza, vatandaşımıza birlikte merhaba diyelim” diyerek örnek bir tavır sergiledi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)