Yeşil-beyazlı temsilcimiz deplasmanda karşılaştığı Sarıyer’e tek golle kaybetti

 

İstanbul’dan puansız döndük: 1-0

STADYUM:Yusuf Ziya Öniş / İstanbul (Sarıyer)

HAKEMLER: Lütfullah Aslan** (Diyarbakır), Serdar İla** (Yalova), Halit Karacabay** (Kayseri)

DÖRDÜNCÜ HAKEM: Efe Tanrıverdi* (Ankara)

GÖZLEMCİ: Haşim Pazar

TEMSİLCİLER: Ziya Karadoğan, Güven Çopur

SARIYER SPOR KULÜBÜ: Ömer Alıcı**, Bora Çuha**, Doğan Ateş**(Dk.78 Savaş Yılmaz*, Hüseyin Altuğ Taş**,Taha Dönmez**, Berkay Görmez** (Dk.90 Timur Kosovalı?), Erdinç Pekgöz**, Muharrem Doğan** (Dk.88 Emircan Sayar*), Ramazan Çevik**, Serhat Ahmetoğlu**, Melik Derin**

TEKNİK DİREKTÖR: Ekrem Al

KIRŞEHİRSPOR: Kadem Burak Yaşar**, Muhammet Serdar Yazıcı** (Dk.88 Ahmet Sun*), Zihni Temelci** (Dk.70 Savaş Yorulmaz*), Hacı Mustafa Karabulut**(Dk.76 Cerem Talha Dinçer*, Muhammet Haşim Çoban**, Ahmet Üner**, Hakan Erçelik**, Sırat Yeşilördek**, Fatih Üge** (Dk.76 Faruk Öcal*), Taylan Özgün** (Dk.70 Gökdeniz Varol*), Atakan Ekiz**

TEKNİK DİREKTÖR: Ahmet Duman

SARI KARTLAR: Dk.41 Berkay Görmez, Dk.65 Taha Dönmez (Sarıyer), Dk.60 Taylan Özgün (Kırşehirspor)

GOL: Dk.58 Ramazan Çevik (Sarıyer)

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Kırmızı Grupta mücadeleye Çarşamba günü 24’üncü haftada oynanan 8 karşılaşmayla devam edildi. Son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla üst sıralara tırmanışını sürdüren Kırşehirspor, Ligin 24’üncü haftasında deplasmanda karşılaştığı Sarıyer’e tek golle kaybederek bu sezon ki 9’uncu yenilgisini aldı.

Ligde en son yine bir deplasman olan Kocaelispor’a 3-0’lık skorla kaybeden yeşil-beyazlı temsilcimiz 5 maç sonra yenilgiyle tanıştı.

İstanbul deplasmanına puan ve puanlar için giden Kırşehirspor, istediğini alamadı ve 1-0’lık skorla evine puansız döndü.

Sarıyer ile Kırşehirspor, TFF 2’nci Lig Kırmızı grubun 24’üncü haftasında Çarşamba günü karşı karşıya geldi. Yusuf Ziya Öniş Stadyumunda oynanan ve Diyarbakır bölgesi hakemlerinden Lütfullah Aslan’ın yönettiği maç iki takım açısında orta saha mücadelesi şeklinde geçerken, Kırşehirspor maç istediği posizyonları bir türlü bulamayınca karşılaşmanın ilk 45 dakikasına her iki takım 0-0’lık skorla girdi.

Mücadelenin 2’nci yarısında daha etkili olan taraf Sarıyer olurken, karşılaşmanın 58’inci dakikasında Ramazan Çevik, Kırşehirspor ağlarını havalandırarak skoru 1-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Kırşehirspor, Sarıyer deplasmanından 1-0’lık yenilgiyle dönerek bu sezon 9’uncu yenilgisini alıp 26’ncı haftayı 29 puanla 13’üncü sırada tamamladı.

Kırşehirspor, Ligin 27’nci haftasında Pazar günü kendi sahasında Balıkesirspor ile karşı karşıya gelecek.

(HABER: SALİH HANÇER)