Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan ve İç Anadolu Bölgemizde faaliyet gösteren İşverenlerimizle birlikte Kırşehir’in de katılım sağlayacağı; zengin içeriğiyle online olarak işverenlerin, iş arayanların ve öğrencilerin buluşması amacıyla organize edilen Sanal İstihdam Fuarı başladı.

Dün başlayan ve bugün sona erecek Sanal İstihdam Fuarı “https://sanalistihdamfuari. iskur.gov.tr” adresi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü; iki gün sürecek Online İstihdam Fuarı’nda, ilimizde faaliyet gösteren kurumsal markalarla, iş arayan vatandaşlar ile kariyer planlaması yapan gençlerimizi sanal ortamda buluşturup firmalarımızı en iyi şekilde tanıtmanın sağlanmasını hedeflediklerini belirtti.

Ayrıca düzenlenecek olan Sanal İstihdam Fuarında, firmaların personel ihtiyacına yönelik özgeçmiş havuzu oluşturulacak, iş başvurusunda bulunanlarla online görüşmeler gerçekleştirilecek ve günümüz teknolojileri kullanılarak İşveren ve İş arayan kişilerin daha etkin şekilde iletişim kurmalarının sağlanması hedefleniyor.

Sanal İstihdam Fuarına Kırşehir’den katılacak olan firmalar şunlar:

- Armas Global Turizm Yatırımları Anonim Şirketi

- Biogerm Elektrik Üretimi Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Özbek hasta, Türkiye'de yapılan karaciğer nakliyle hayata tutundu Özbek hasta, Türkiye'de yapılan karaciğer nakliyle hayata tutundu

- Çağ Un Sanayi Ve Ticaret A.Ş

- Çağ Taşıt Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi

- Çağlayanlar Un Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

- Gözde Bozoğlu

- Fener Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Turizm Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

- Noche Madencilik Gıda Turizm İnş. Ve Tic. San. A.Ş.

- Petlas Lastik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (HABER MERKEZİ)

Editör: İlknur öncü