Kırşehir’i Süper Ligi’nde temsil eden İşitme Engelliler takımız Pazar günü sahasında Diyarbakır2ı konuk edecek. Yeşil-beyazlı ekibimiz galibiyetten başka bir şey düşünmüyor.

40 Şehirgücüspor, Çorum grubunda 40 Şehirgücüspor, Çorum grubunda

İşitme Engelliler Futbol Süper Lig’i C Grubunda mücadeleye Pazar günü 10’uncu haftada oynanacak olan 3 karşılaşmayla devam edilecek. Temsilcimiz Kırşehir, Pazar günü kendi sahasında küme düşme hattında yer alan Diyarbakır ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 2 No’lu Sentetik sahasında saat 13.00’da oynanacak.

Ligde inişli-çıkışlı bir grafik sergileyen, oynadığı 9 maçta 10 puan toplayan ve puan sıralamasında 5’inci basamakta yer alan temsilcimiz Kırşehir İşitme Engelliler, hafta sonu 9 maçta 6 puan toplayan ve 7’nci sırada yer alan Diyarbakır İşitme Engellileri konuk ediyor.

Geçtiğimiz hafta deplasmanda Elazığ karşısında iyi bir oyun sergileyen yeşil-beyazlı ekibimiz sahadan 1-1’lik eşitlikle ayrılarak 1 puanla dönmüştü.

Kırşehir ile Diyarbakır arasında oynanacak olan İşitme Engelliler Futbol Süper Lig’i C Grubu 10’uncu hafta maçı dışında grupta 2 karşılaşma daha oynanacak.

Afşin İşitme Engellilerin ligden çekilmesinin ardından Elazığ takımının maç yapmadan bay olarak geçeceğini 10’uncu haftada Ligde topladığı 24 puanla averajla lider durumda bulunan Adıyaman İşitme Engelliler kendi sahasında Hatay’ı konuk edecek. Mansur Yardımcı Stadyumundaki maç saat 12.00’da başlayacak.

10’uncu haftanın son karşılaşmasında ise Ligde 24 puanla averajla 2’nci sırada yer alan Trabzon temsilcisi OrtahisarBelediyespor, 9 puanla 6’ncı sırada yer alan Adana Kurttepe Spor Kulübü ile karşılaşacak. Muharrem Gülergin Sahasındaki zorlu karşılaşma saat 12.00’da başlayacak.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)