Türkiye İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi C grubunda 2’nci yarının heyecanı Pazar günü oynanacak olan 3 karşılaşmayla devam edilecek. Afşin İşitme Engelliler takımının ligden çekilmesinin ardından Adana Kurttepe takımının maç yapmadan bay olarak geçeceği 8’inci haftada temsilcimiz Kırşehir İşitme Engelliler sahasında Trabzon Ortahisar Belediyespor’la karşı karşıya gelecek.

Ligde bir türlü istikrar yakalayamayan ve inişli-çıkışlı bir grafik sergileyen temsilcimiz Kırşehir İşitme Engelliler ilk yarıyı topladığı 9 puanla 5’inci sırada tamamladı.

Rakip Ortahisar ise ilk yarıyı 18 puanla 2’nci sırada tamamladı. Kırşehir ile Ortahisar arasındaki zorlu karşılaşma Pazar günü saat 13.00’da 2 No’lu sentetik futbol sahasında oynanacak.

Kırşehir ile Ortahisar arasındaki maç dışında Türkiye İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi C grubunda 2 zorlu karşılaşma daha oynanacak.

Ligde topladığı 18 puanla lider durumda bulunan Elazığ İşitme Engelliler deplasmanda Hatay İşitme Engellilere konuk olacak. Kumlu futbol sahasındaki maç saat 11.00’da başlayacak.

Ligin 8’inci haftasının son karşılaşmasında topladığı 18 puanla 3’üncü sırada yer alan Adıyaman İşitme Engelliler Spor Kulübü sahasında küme düşme hattında bulunan 3 puanlı Diyarbakır İşitme Engellileri konuk edecek. Karşılaşma saat 12.00’da Mansur Yardımcı Stadyumunda oynanacak.

Kırşehir, güvenli eğitimde yeni döneme hazır Kırşehir, güvenli eğitimde yeni döneme hazır

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)