BAŞKAN ÜNSAL: “TAM BİR DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANDI” BAŞKAN ÜNSAL: “TAM BİR DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANDI”

Kırşehir’de mazbatasını alan CHP’nin yeni İl Başkanı

 

İSA ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR…

 

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan CHP Kırşehir İl Kongresi’nde rakibi Hüseyin Çakmak’a büyük fark atarak Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni İl Başkanı seçilen İsa Şahin, kalabalık bir partili topluluğu ile birlikte Kırşehir Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı. 

CHP’nin bayrağını en yukarıya taşımak için çıktıkları bu yolda kendisine ve yönetimine güven duyarak göreve getiren herkese teşekkür eden Başkan İsa Şahin, “Demokrasi şöleni içinde geçen genel kurulda beni ve ekibimi destekleyen, oy veren ya da vermeyen herkese teşekkür ederim. Bugün parti yönetimimiz ve üyelerimizle birlikte mazbatamızı aldık. Bundan sonra çalışmalarımıza yoğunlaşacağız. Hedefimiz gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerde Kırşehir ve ilçelerinde en iyi sonucu almaktır. Bugün itibariyle yerel seçim hazırlıklarına başlıyoruz. Beni İl Başkanlığı görevine layık görerek hayatımın en zor ve gururlu sorumluluğunu yükleyen sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için var gücümle çalışacağım. Kazananın Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur” dedi ve partililerin ve vatandaşların tebriklerini kabul etti.

1 Ekim Pazar günü Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen ve iki adayın yarıştığı il kongresini İsa Şahin kazanmıştı. Şahin, kongrede 194 delegenin 150'sinin oyunu alırken, rakibi Hüseyin Çakmak 50 oy almıştı.

Başkan İsa Şahin’in yönetimindeki CHP’nin yeni il yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

ASİL YÖNETİM KURULU LİSTESİ:

Ayhan Akbaş, Bilal Yılmazer, Çağrı Akpınar, Çiğdem Atmaca, Derya Bayram, Gökhan Evik, Gülay Elibol, Hacı Kul, Hayri Gümüş, Leyla Yoldaş, Mehmet Aydın, Meliha Akdal, Murat Develi, Murat Zobu, Murat Kayhan, Necla Alkan, Osman Kıvrak, Oya Şahin, Ramazan Kurt, Taylan Naldöken.

DİSİPLİN KURULU İL YÖNETİMİ

Abdi Mutlu, Abdullah Şan, Bilal Şimşek, Cemal Şahiner, Cengiz Yıldırım, İsmet Kurutluoğlu, İzzet Çalış, Mehmet İkiz, Sadi Dönmez.

KURULTAY DELEGELERİ

İsa Şahin, Engin Şen, Hatice Bayram, Haşim Kaya. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)