KIRŞEHİRLİ İş İnsanı Mustafa Düger, memleketi Kaman’ı ziyaret ederek Kaman’ın tek Voleybol takımı Kızıközüspor'un antrenmanını da ziyaretinde bulunarak grup maçlarında başarılar diledi.

Erkeklerde 25-28 Nisan’da Yozgat, 9-12 Mayıs tarihinde kızlarda Nevşehir grubunda ilimizi temsil edecek olan Kızıközüspor’da çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Kırşehirli İş Adamı Mustafa Düger, bir takım ziyaretler çerçevecisinde Kaman Kızıközüspor voleybol takımını ziyaret ederek, grup müsabakaları öncesi 20 Bin TL destekte bulunarak, desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-0 Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-0

Tüm takımın ve yönetimin hazır bulunduğu ziyarette sporculara hitaben bir konuşma yapan Mustafa Düger, “Kaman’ı akademik başarının yanı sıra sportif başarılarıyla da adından söz ettirdiğiniz için hepinizi tek tek kutluyorum. Kaman’ın sultanları ve efeleri ile bir arada olmaktan onur duydum. Spor insanın fiziksel ve ruhsal yapısının gelişimde önemli bir etken. Sizleri sportif başarılarınızın dışında ayrıca tablet, bilgisayar ve telefon yerine spora yöneldiğiniz için tebrik ediyorum. Spor akademik başarının önünde bir engel değil, aksine destekleyici bir unsurdur. Bizler Kırşehirli iş adamı olarak gençlerimize ve spora olan desteğimiz artarak devam edecek. Kızlarımıza ve erkek takımlarımıza grup müsabakalarında başarılar dilerim. Gruptan çıkmanız durumunda sizleri Ankara’da misafir edeceğim” dedi.

Mustafa Düğer’in sporculara hitaben konuşmasının ardından, Antrenör Sultan Işık, Kızıközüspor'a desteklerinden dolayı Kızıközüspor Kulüp Başkanı Erdal Işık ve kaptan Ceren Atar ile birlikte teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyaret, günün anısına toplu çekinilen resmin ardından sona erdi.

(HABER: SALİH HANÇER)