Başkan Gürses Yozgatspor maçının ardından konuştu:
“İMKÂNSIZLIKLARA RAĞMEN İYİ BİR TAKIM OLDUK”

Kırşehir Bölgesi hakemlerimizden  Osman Köksaldı, Niğde Talas maçını yönetecek Kırşehir Bölgesi hakemlerimizden  Osman Köksaldı, Niğde Talas maçını yönetecek

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölgesel Amatör Ligi 6’ncu grupta mücadele eden Mucurgücüspor’un Kulüp Başkanı Cahit Gürses Spor Muhabiri Salih Hançer’e Yozgatspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Başkan Gürses her geçen iyi futbol sergilemeye başladıklarını belirterek bundan sonraki maçlarda yükselişe geçeceklerini söyledi.
BAL 6’ncı grupta Mucurgücüspor son oynadığı maçta Yozgatspor’a bireysel hatalardan dolayı 4-2 mağlup olarak henüz galibiyetle tanışamadı.
Yozgat Bozok Stadyumunda oynanan karşılaşmanın ardından Kulüp Başkanı Cahit Gürses açıklamalarda bulundu.
Başkan Gürses yaptığı açıklamada, “Herkesin bildiği gibi hiçbir destek almadan bugün TFF’nin en zor ligi olan Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele ediyoruz. Takımımıza her hangi bir destek gelmiyor. Bizlerde genç bir takımla ligde boy gösteriyoruz. Ligin ilk maçını saymaz isek Talasgücü ve Yozgatspor müsabakalarında oynadığımız futbol bizlere ileriye dönük olumlu sinyaller verdi. Bu takım gurur duyulacak bir takım. Herkesin gıptayla baktığı bir takım olmak istiyoruz. Bütün imkansızlıklar ve engellemelere rağmen bu takım hak ettiği yere gelecek. Yozgatspor maçında iyi bir futbol sergileyip kendi hatalarımızdan dolayı maçı kaybetmemiz bizleri çok ama çok üzdü. İnşallah bu oynadığımız futbolun karşılığını ileriki maçlarda galibiyet olarak alırız” ifadelerini kullandı.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)