Mucur ilçesinde Mucur İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde düzenlenen ilkokullar ve ortaokullar arası bilgi yarışması finalleri büyük bir coşkuyla tamamlandı.

Düzenlenen yarışma öğrencilerin genel kültür, bilim, sanat ve tarih konularındaki bilgilerini pekiştirmek amacıyla gerçekleştirildi.

Yarışmaların önemine dikkat çeken Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, "Bu tür etkinlikler öğrencilerimizin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Öğrencilerimizin bilgiye olan merakını artırmak ve onların yeteneklerini ortaya çıkarmak için bu tür yarışmalar düzenlemeye devam edeceğiz. Yarışmaya katılarak emek sarf eden tüm öğrencilerimize ve katılım sağlayan okullarımıza teşekkür ederiz." dedi.

Final yarışmasında Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen ve Mucur İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Dulkadiroğlu, öğrencilere madalya verirken okul müdürlerine ise plaket takdim etti.  (HABER MERKEZİ)

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ İLE PETLAS’IN İŞ BİRLİĞİ GÜÇLENİYOR KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ İLE PETLAS’IN İŞ BİRLİĞİ GÜÇLENİYOR

Editör: Çiğdem Sönmez