Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık:

 

“İlk defa oy kullanacak olan

genç seçmenlere çok güveniyoruz”

Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, partilerinin en iyi alternatif olduğunu savunurken, vatandaşları partiye katılmaya davet etti.

Baltalık, Atatürk ile sorunu olanın Memleket Partisi’ne gelemeyeceğinin, hatta yaklaşamayacağını belirterek şunları kaydetti:

“Başından beri hep söylüyoruz, partimizin belli başlı ilkeleri ve kırmızı çizgileri var. Bunlar aynı zamanda tüzüğümüzü oluşturuyor. Atatürk’ü tartıştırmayız. Atatürk ile sorunu olan bizim partimize gelmesin; hatta yaklaşmasın bile, oyunu dahi istemiyoruz canı cehenneme. Çocuk istismarı ve kadınlara şiddet konusunda tüylerimiz diken diken oluyor. Özellikle eğitimin tarikatların değil, devletin işi olduğunu düşünüyoruz. İktidar olduğumuzda çocuk istismarı ve kadınlara şiddet olayları özellikle eğileceğiz. Doğanın ranta kurban edilmesine karşıyız. Hiçbir yere rant uğruna kazma vurmayacağız.  Genel Başkanımız Muharrem İnce katıldığı her platformda, gittiği her yerde özellikle altını çizerek belirtiyor. Atatürk bizim kırmızı çizgimiz. Şer odakları Memleket Partisi’ni ağızlarına almadan önce, bir çift mavi gözün ışığında ve onun yolunda olduklarımızı unutmasınlar. Bizim partimizin amacı ülkemizin bağımsızlığı, insanımızın mutluluğu ve refahıdır. Ülkemizin geldiği şu noktada; ekonomimiz sıkıntılı, demokrasimiz sıkıntılı, özgürlük kısıtlı bir duruma geldi. Bunun için biz sayın genel başkanımız Muharrem İnce liderliğindeki Memleket Partisi olarak ilk defa oy kullanacak olan genç seçmenlere çok güveniyoruz. Ülkemizin geleceği gençlerimizin elinde, şüphesiz biz bir bölen değiliz, yeni bir yol açanız. Demokrasi ve özgürlük mücadelesinin neferleriyiz."(HABER MERKEZİ)