Mucur Belediyesi araç parkını güçlendirdi

Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz: "Mucur'a benim  dönemimde toplamda 10 milyon TL'lik araç aldık"

Mucur Belediyesi araç parkını güçlendirdi

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, belediye araç parkına yeni alınan araçları ve iş makinalarını kamuoyu ile paylaştı.
Yeni yapılan Mucur Belediye Sarayı önüne çoğu hibe alınan araçları ve iş makinalarını tek tek anlatan Başkan Yılmaz, şunları söyledi:
"Değerli Mucurlu hemşerilerim bizim çıktığımız yolda halka hizmetin hakka hizmet olduğunu biz zamanında açıklamıştık. Göreve geldiğimiz günden bu tarafa bizim bir şiarımız ve bir düsturumuz var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın 'Aşk ile çalışan yorulmaz' diye bir sözü var. Biz de Sayın Cumhurbaşkanımızın sözünü yere düşürmemek için elimizden gelen çalışmaları en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bu vesileyle ben 1999 ve 2009 arası dönemde yapmış olduğum Belediye Başkanlığımda Mucur Belediyesine o zaman bir Megan, bir tane Laguna makam aracı almıştım.  Ardından itfaiye ve kılavuzla birlikte aynı zamanda çöp araçlarıyla devretmiştim. 2019 yılında Allah bize yeniden nasip etti ve göreve gedikten sonra yapmış olduğumuz çalışmalarla belediyemize geldiğimizde tüm işler ve tüm memur arkadaşlar biliyor ki, kullanabileceğimiz ne kamyonumuz ne kepçemiz vardı. Mucur'a yakışan çöp aracımız bile yoktu.
“MUCUR'A HİZMET ETMEK BENİM İÇİN BİR ŞEREF VE ONURDUR”
“Bugüne kadar yapmış olduğum çalışmalarda 2 yıl içinde almış olduğumuz araçlarımızı belediye binamızın önünde vatandaşların huzurunda sergiliyoruz. Mucur'a hizmet etmek benim için bir şereftir, onurdur. Bu şerefi ve onuru yaşayan insanlardan bir tanesiyim. Ben bu saatten sonra şu bunu dedi, bu bunu söyledi. Dedikoduyla uğraşacak gereksiz yere polemiğe girecek hiç bir halim yok. Ben onları da muhatap bile almıyorum. Benim muhatabımda olamazlar. Çünkü yapmış olduğumuz hizmetler ortada.
TAMAMINA YAKINI HİBE
“10 tane araç aldık. Şuana kadar alınan araçların ortalama 10 Milyonluk bir değeri var. Çok cüzi bir miktarda ihale ile satılan eski araçlarda aldığımız 3-5 bin liraların dışında tamamı hibe. Bu araçları genel anlamada belediyeler birliğimizde, Çevre Bakanlığımızda, belediyelerimizle ve halkımızla birlikte almış olduğumuz araçlarımız ortada. Allah bu araçlarımızı Mucurumuza en iyi şekilde hizmet edecek. Bu araçları da kendi malı gibi kullanacak, koruyacak olan belediye personellerimize de teşekkür ediyorum. Bu bir atasözüdür: Merkep ölür kalır semeri, İnsan ölür kalır eseri. Bu eserlerini ne belediye sarayını ne bu araçları hiç birini benin götürecek halim yok. Bu halkımıza, memleketimize Mucurumuza hizmet edecek tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diyorum.” (HABER MERKEZİ)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER