AK Partili Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci, Meclis Üyeleri Merkez İl Genel Meclis Üyesi Murat Yüksel ve Akpınar İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Tekinarslan’la birlikte Cuma günü gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Salih Güner ve Ortağı Sait Yanık'la bir süre sohbet eden İl Genel Meclisi Başkanı Emre Demirci ile diğer Meclis üyeleri, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Kahramanmaraş merkezli 11 ilde yaşanan büyük deprem felaketine Kırşehir İl Özel İdaresi olarak her türlü araç gereç ve personel desteği ile katıldıklarını belirten Demirci, “Ülkemiz gerçekten çok bir deprem felaketi ile yaşadı. Millet olarak böyle bir felaketin yaralarını kısa sürede aşmak için elbirliği içindeyiz. İl Özel İdaremizin pek çok aracı bölgede çalışıyor” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana vatandaşlardan gelen her türlü talep ve isteklerini yerine getirmek için çalıştıklarını da belirten Emre Demirci, “Makamlar hizmet içindir. Kırşehir İl Özel İdaresi olarak il genelinde tamamladığımız ve başlattığımız pek çok projelerimiz var. Bunları önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz bir basın toplantısıyla kamuoyuna paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Gazetemiz Sahipleri Salih Güner ile Sait Yanık da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İl Genel Meclis Başkanı Demirci'ye çalışmalarında başarılar diledi. (HABER: CEMRE BAYRAM)