Kırşehirspor’un eski oyuncu ve ailesi deprem kurbanı…

 İbrahim Öz’ün acı günü!

Bölgesel Amatör Ligi’nde Kırşehirspor’un formasını giyen eski futbolcumuz İbrahim Öz, eşi ve 2 çocuğu Hatay İskenderun’da meydana gelen depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Kırşehirspor Kulübü sosyal medya hesabında talihsiz futbolcu İbrahim Öz için bir taziye mesajı yayınladı.

Kırşehirspor’un efsane futbolcusu Turan Koçak, yıllar sonra sahalarda… Kırşehirspor’un efsane futbolcusu Turan Koçak, yıllar sonra sahalarda…

Yeşil-beyazlı ekibimizin yayınlanan mesajda, “Takımımızın eski futbolcularından ve kaptanlarımızdan İbrahim Öz'ün, eşi ve üç çocuğunun Hatay İskenderun'da enkaz altında kalarak hayatlarını kaybettiklerini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.  Eşi ve çocuklarına Allah'tan rahmet başta kaptanımız ardından ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

İbrahim Öz’de sosyal medya hesabından, “Arkadaşlar kardeşlerim abilerim evet kötü bir olay kötü bir felaket deprem yaşandı bu kötü olayda bende maalesef eşimi ve 3 evladımı kaybettim. İyi düşünceleriniz ve güzel dualarınız için ve bu zor zamanımda yanımda olduğunuz için

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Kırşehirspor’un eski futbolcusu İbrahim Öz, yeşil-beyazlı ekibe 2013 sezonunda Fatsa Belediyespor’dan transfer oldu. Tecrübeli oyuncu Kırşehirspor formasıyla 29 maçta 2 gol atmayı başardı.

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak İbrahim Öz’ün eşi ve çocuklarına baş sağlı dileriz

(HABER: SALİH HANÇER)