İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen:

“Huzurlu ve mutlu bir yaz tatili diliyorum”

 

            Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı sonu için bir mesaj yayımladı.

Yaklaşık 8 ay süren eğitim ve öğretim yılının ardından 14 Haziran’da karnelerini alan Kırşehir’deki yaklaşık 45 bin öğrenci 3 aylık yaz tatiline girdi. Milli Eğitim Müdürü Gülşen, okulların yaz tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gülşen mesajında şunları ifade etti:

“Değerli meslektaşlarım, kıymetli veliler ve sevgili öğrenciler,

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ödüllerini kazananlar belli oldu Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ödüllerini kazananlar belli oldu

“2023-2024 eğitim ve öğretim yılını tamamlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Ülkemizin geleceğine yön veren çocuklarımız için her anında büyük bir özveriyle çalıştığımız bu dönemi başarıyla tamamlamış olmanın sevinci içindeyiz.

“Değerli Meslektaşlarım,

            “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yetişmesinde gösterdiğiniz büyük çaba ve özveri için hepinize gönülden teşekkür ederim. Her birinizin, öğrencilerimizin iyi yetişmiş, araştıran, sorgulayan ve üreten bireyler olarak hayata hazırlanmalarında önemli bir rolü var. Sizin değerli emekleriniz sayesinde, ülkemizin geleceğine katkı sağlayacak nesiller yetişiyor. Bu başarının arkasındaki en büyük güç sizlersiniz. Öğrencilerimize kazandırdığınız bilgi, beceri ve değerler, ülkemizin aydınlık yarınlarına yapılan en büyük yatırımdır. Gösterdiğiniz fedakârlık ve gayretle, eğitimde yakaladığımız bu başarıyı daha da ileriye taşıyacağımıza olan inancım tamdır.

“Kıymetli Veliler,

            “Eğitim sürecinde bizlerle birlikte büyük fedakârlıklar gösterdiniz ve öğrencilerimizin yanında yer aldınız. Öğrencilerimizin başarısında ve gelişiminde en büyük pay sahiplerinden biri de sizlersiniz. Eğitimin sadece okulda değil, evde de devam ettiğini, sizlerin çabalarıyla bir kez daha görmüş olduk. Bu anlamda, öğrencilerimizin yanındaki sarsılmaz desteğiniz için minnettarlığımı ifade etmek isterim. Onların her adımında yanlarında olup, desteklerinizi esirgemediğiniz için sizlere de gönülden teşekkür ediyorum.

“Sevgili Öğrenciler,

            “Eğitim ve öğretim hayatınız boyunca gösterdiğiniz çaba ve azimle bizleri gururlandırdınız. Her birinizin elde ettiği başarılar, ülkemizin geleceği için büyük bir umut kaynağıdır. Çalışkanlığınız ve kararlılığınız geleceğin liderleri, bilim insanları ve sanatçıları olarak yetiştiğinizin bir kanıtıdır. Geleceğe dair umutlarımızı ve beklentilerimizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için sizlere yürekten teşekkür ederim. Hepinizin gösterdiği bu özveri ve gayret, bizlere aydınlık bir geleceğin müjdesini vermektedir. Sizlere iyi tatiller diliyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

            “Bu vesileyle, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlayan tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaz tatili diliyorum. 

Kaynak: (HABER MERKEZİ)