AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal:

Cumhur İttifakı ortakları AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ise MHP İl Başkanı Arif Kılıç, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından ilk kez bir araya geldi.
1. sıra il genel meclis üyesi Bülent Ozan, yapılan oylamalarla AK Parti ile birlikte MHP'nin oylarıyla il genel meclis başkanı seçildi.

RESİM SERGİSİNE İLGİ OLDUKÇA YOĞUNDU RESİM SERGİSİNE İLGİ OLDUKÇA YOĞUNDU

Yapılan il genel meclis başkanlığı birlikteliğinin ardından her iki partinin il başkanı AK Parti İl Başkanlığı binasında il genel meclis başkanı ve AK Parti il genel meclis üyeleriyle görüşme gerçekleştirildi.

Yapılan görüşmenin ardından AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, hizmet yolculuğunun devam ettiğini söyleyerek, "Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanımız Sn.Arif Kılıç ve İl Genel Meclis üyelerimizin katılımları ile değerlendirme toplantımızı İl Başkanlığımızda gerçekleştirdik. 
Cumhur İttifakımızın oyları ile İl Genel Meclis Başkanı olarak seçilen Bülent Ozan’a hayırlı olmasını, tüm meclis üyelerimizin şehrimize, ilçelerimize, köylerimize ve beldelerimize hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ediyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. 7 ilçemiz, 3 Beldemiz ve 252 köyümüze hizmet yolculuğumuza devam inşallah" ifadelerini kullandı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)