Ahi Evran Mahallesi Muhtar Adayı Ziya Bacaksız:

 “Hiçbir hemşehrimin şahsıma güvenini boşa çıkarmayacağım”

                 31 Mart Yerel seçimlerine 10 gün kala köylerde ve mahallelerde ortaya çıkan muhtar adayları seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Mustafa Özdemir hayatını kaybetti Mustafa Özdemir hayatını kaybetti

                Kırşehir Ahi Evran Mahallesi’nde yıllardır oturan ve mahalle halkının yakından tanıyıp sevdiği Ziya Bacaksız, halktan gelen yoğun talepler sonucu muhtar adayı oldu ve mahalle halkına yapacağı hizmetler hakkında gazetemize bir açıklama yaptı.

Yaşadığı Ahi Evran Mahallesine yenilik getirmek ve yaşanan sorunlarını yetkililerle istişare içine girerek kısa sürede ortadan kaldırmak için gecesini gündüzüne katarak çalışacağını belirten muhasebe emeklisi Muhtar adayı Ziya Bacaksız, gazetemiz muhabirlerine yaptığı açıklamada, “Mahalle halkımızdan gelen yoğun talep ve teveccüh sonrası mahalleme nasıl en iyi hizmeti yapabilirim diyerek muhtar adayı oldum. Bugüne kadar yaptığım seçim çalışmaları sırasında hangi kapıyı çaldıysam, kiminle konuştuysam sağ olsun sevgili hemşehrilerim adaylığım için çok sevindiklerini ifade ettiler. Çünkü onlar da biliyorlar ki ‘Ziya Bacaksız,tuttuğunu koparır, mahallemize de güzel hizmetler getirir’ diyorlar. Mahallem için en güzel ve faydalı hizmetleri yapacağıma inandığım için bu yola çıktım.Tabi nasip kısmet işi. Her şeyin hayırlısı neyse o olsun. Hemşehrilerim beni seçer ve bu görevi bana teslim ederlerse onların şahsıma olan güvenlerini boşa çıkartmayacağım ve onları asla mahcup etmeyeceğim. 24 saat kapım ve gönlüm onlara  açık olacaktır. Mahalle sakinlerimizin destek ve dualarını bekliyor, herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)