Kırşehir'in başarısı gündemden düşmüyor Kırşehir'in başarısı gündemden düşmüyor

Başkan Ekicioğlu, Nasuhdede Mahallesi halkına çalışmalarını anlattı:

 “Her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla birçok projeyi hayata geçirdik”

 Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 28 Mart 2024 Perşembe günü saat 21.00’da Nasuhdede Mahallesi’nde hemşehrileriyle buluştu.

Nasuhdede Mahallesi’nde hemşehrileriyle buluşan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, göreve geldikten sonra 5 yıl içerisinde şehrimizin 14 mahallesinde yaptıkları çalışmaları anlattı.

CHP İl Başkanı Baran Genç ve Milletvekili Metin İlhan ile birlikte Nasuhdede Mahallesi halkına yapmış oldukları çalışmaları bir bir anlatan Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi olarak tüm mahallelere eşit oranda hizmet verdiklerini ve bundan sonra da hizmet vermeye devam edeceklerini ifade etti.

14 Mahalleye 14 Kreş projesi kapsamında Nasuhdede Mahallesi’ne düşündükleri Kreş çalışmasının da başladığını belirten Başkan Ekicioğlu, eğitim konusunda da Kırşehir Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla örnek bir Belediyecilik anlayışını sergilediklerini ifade etti.

BEGEM’de ücretsiz olarak kurs alan ve üniversitelere yerleştirilen gençlerimizle de gurur duyduklarını belirten Başkan Ekicioğlu, yeni dönemde Nasuhdede bölgesinde yapılacak olan Doğa Park Projesiyle ilgili de ayrıntılı açıklamada bulundu.

Kırşehir Belediyesi olarak, yapılacak olan çalışmaları Kırşehir’de ortak akıl yürüterek belirlediklerini ifade eden Başkan Ekicioğlu, her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla birçok projeyi hayata geçirdiklerinin altını çizdi.

Belediyenin yol, su, kaldırım, park, temizlik vs. asli görevleriyle birlikte, ilimizin sosyal dokusunun da gelişmesi noktasında birçok etkinliğe imza attığını söyleyen Belediye Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’deki “Sosyal Demokrat Belediyecilik”anlayışının tüm Türkiye’ye örnek olduğunu ve bundan sonra da örnek olmaya devam edeceğini ifade etti. (HABER MERKEZİ)