THF Kadınlar 1.Ligi B Grubu’nda mücadele edecek olan temsilcimiz Kırşehir Belediyesporlu oyuncular, teknik heyet ve yöneticiler, Kırköy'de yeni sezon öncesi moral yemeğinde bir araya geldi.

Düzenlenen yemekli organizasyona Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Başkan Yardımcısı Nuri Araz'da katıldı.

Başkan Ekicioğlu, yeni sezonda Kırşehir Belediyespor Kadın Hentbol takımına başarılar dileyerek, yemek sonunda teknik heyet ve sporculara hediye takdim etti.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Hentbolculara sezon öncesi düzenlenen moral yemeğinde kısa bir konuşma yaptı.

Başkan Ekicioğlu, “Öncelikle hepiniz şehrimize hoş geldiniz. Yepyeni bir hoca ve yepyeni bir kadro ile yeni sezona hep birlikte merhaba diyeceğiz. Takımın neredeyse 1 oyuncu haricinde hepiniz yeni transfersiniz. Bu nedenle ilk defa Kırşehir’de bir takımda oynayacaksınız. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Biz idareciler olarak, her zaman yanınızda olacağız ve her türlü desteğimizle sizlerle birlikte bu işi başaracağız. Yolumuz çok uzun ve meşakkatli. Fırsat buldukça sık sık bir araya geleceğiz. Maçlarda da tribündeki yerimizi alarak sizlerin yanınızda olacağız. İnşallah sezona iyi başar ve hedeflediğimiz yerde ligi bitiririz” açıklamasında bulundu.

Öte yandan 1.Lig’de gruplar ve fikstür belli oldu. Yeşil-beyazlı ekibimiz, 1.Lig B grubunda Artvin 7 Martspor Kulübü, Elazığ SYSK, Nurdağı Halk Eğitim Merkezi, Samsun Hentbol Spor Kulübü, Sivas Belediyespor, Siirt Özel İdarespor, Ortahisar Belediyespor, Yozgat ASP Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.

Kırşehir Belediyespor, sezonu kendi evinde açıyor. Bozkırın Sultanları geçen sene Play-Off’a kalan bir diğer ekip olan Elazığ SYSK ile karşılaşacak. Karşılaşma 15 Ekim Pazar günü oynanacak.

OrtahisarBelediyespor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği 1’inci haftanın diğer maçlarında ise Sivas Belediyespor-Siirt Özel İdarespor, Nurdağı Halk Eğitim Merkezi SK, Artvin 7 Mart SK-Yozgat ASP, KIRŞEHİR’İN İLK YARI FİKSTÜRÜ

1.HAFTA: Kırşehir Belediyespor-Elazığ SYSK

2.HAFTA: Siirt İl Özel İdarespor-Kırşehir Belediyespor

3.HAFTA: Kırşehir Belediyespor-Sivas Belediyespor

4.HAFTA: Kırşehir Belediyespor (BAY)

Ticaret Borsası eski başkanlarından Ali Arslan kazada can verdi Ticaret Borsası eski başkanlarından Ali Arslan kazada can verdi

5.HAFTA: Nurdağı Halk Eğitim Merkezi SK-Kırşehir Belediyespor

6.HAFTA: Kırşehir Belediyespor-Artvin 7 Mart SK

7.HAFTA: OrtahisarBelediyespor-Kırşehir Belediyespor

8.HAFTA: Kırşehir Belediyespor-Yozgat ASP

9.HAFTA: Samsun Hentbol SK-Kırşehir Belediyespor

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)