Acil'de hala e-reçete uygulanıyor,  eczanelerde kuyruklar oluşuyor!.. Acil'de hala e-reçete uygulanıyor, eczanelerde kuyruklar oluşuyor!..

İçişleri Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü emrinde görev yapan Kırşehirli hemşehrimiz Volkan İman, Kars Göç İdaresi Müdürlüğü’ne atandı.

Kars’a gelerek görevine başlayan Volkan İman, 1989 yılında Kırşehir’in Kaman ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Kaman’da, liseyi 2008 yılında Kırşehir Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Akdeniz Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan İman, 2014 yılında Ankara İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nde İl Göç Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. 2018 yılına kadar İl Göç Uzmanı olarak çalışan İman, Ankara’da Arşiv-Kayıt Kontrol Grup Başkanı, Uluslararası Koruma Grup Başkanı, Düzensiz Göç Grup Başkanı ve GGM Müdür Vekili olarak görev yaptı.

Kars’a atanmadan önce İçişleri Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü emrinde görev alan İman, Bakanlık makamının 22/12/2023 tarihli ve 218799 sayılı onayı ile Kars İl Göç İdaresi Müdür Vekili olarak atandı. Evli ve iki çocuk babası.

Kars İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne atanan hemşehrimiz Volkan İman’ı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz. (HABER: FAHRETTİN TOKER)