İnternet medyası ilan gelirleriyle daha güçlü İnternet medyası ilan gelirleriyle daha güçlü

31 Mart mahalli idareler seçimine sayılı günler kala AK Parti'nin İl Genel Meclis Üyesi adayları saha çalışmalarını hızlandırdı.
Geçtiğimiz günlerde açıklanan ve Kırşehir'in yakından tanıdığı isimlerin yer aldığı İl Genel ve Belediye Meclis Üye adayları, sahaya hızlı bir giriş yaparak halkın isteklerini ve beklentilerini dinlemeye devam ediyorlar.
AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Ozan, Emrah Doğan, Murat Yüksel ve Ahmet Deveci, Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık ve üyelerini ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundu.
AK Parti'nin geçtiğimiz günlerde açıkladığı İl Genel Meclis Üyesi adayları Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Ozan, İş İnsanı Emrah Doğan, Murat Yüksel ve Ahmet Deveci, sahaya hızlı bir giriş yaparak seçime 38 gün kala sahanın nabzını ölçüyorlar ve hemşehrilerinden desteklerini istiyorlar.
Gerçekleşen görüşmede Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, AK Parti'nin İl Genel Meclis Üye adaylarına başarılar diledi. 
AK Parti İl Genel Meclis Üye adayları Ozan, Doğan, Yüksel ve Deveci Kırşehir ve basının sorunları üzerine konuşup, çalışma ve projeleri hakkında istişarelerde bulundular. (HABER: FAHRETTİN TOKER)