Kırşehir’e Gündüzlü Yaşam  Bakım ve Rehabilitasyon  Merkezi yapılacak Kırşehir’e Gündüzlü Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yapılacak

Gaziantep'te Emniyet'e ait polis helikopteri Nurdağı ilçesine bağlı Kartal köyü kırsalında kaza kırıma uğradı. Düşen helikopterde Havacılık Daire Başkanlığı'nda görevli Pilot Emniyet Amiri Cemil Gülen ve Sözleşmeli Pilot Levent Öztürk şehit olurken, bir teknisyen yaralandı. Kaza bölgesi jandarma ekipleri tarafından güvenlik çemberine alınırken, uzman ekipler çalışma başlattı.
Gaziantep'te Emniyet Müdürlüğü'ne ait polis helikopteri Nurdağı ilçesinde kırsal alanda kaza kırıma uğradı. Düşen helikopterde bulunan Pilot Emniyet Amiri Cemil Gülen ve Sözleşmeli Pilot Levent Öztürk şehit olurken, bir teknisyen yaralandı. Şehit pilotlar ve yaralı teknisyen, ekiplerin çalışması sonucu enkazdan çıkarılarak, Gaziantep Şehir Hastanesi'ne götürüldü. Kaza bölgesi jandarma tarafından güvenlik çemberine alınırken, uzman ekip çalışma başlattı.
Yaşanan olayın ardınan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'da bir mesaj yayınladı. Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla taziyelerini ileten Başkan Ekicioğlu, "Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Kartal Köyü mevkiinde düşen helikopterde şehit olan pilotlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)